Background
aftership

Tracking

gönderi takip yazılımı

Müşterilerinizi memnun eden, WISMO biletlerini azaltan ve teslimat performansınızı optimize eden proaktif gönderi takibi.

Demo rezervasyonu yapın

Tek entegrasyonda 1,032 operatörleri

fedex
dhl
ups
ems
china post
chilexpress
pdp
usps
usps

Dünyanın en büyük markaları tarafından güvenilen

deliver the tracking experience your customers expect

Perakendeciler ve alışveriş yapanlar daha iyi gönderi görünürlüğüne ihtiyaç duyar

Müşteriler 'satın al' düğmesine tıkladıktan sonra tek endişeleri paketleridir. Nerede? Ne zaman gelecek? Güvenli mi? Ancak dağınık güncellemeler, sevkiyat olayları ve geciken varışlar yalnızca tek bir şey sunacaktır: mutsuz müşteriler ve bunalmış destek temsilcileri.

Dünyanın önde gelen perakendecilerinin güvendiği AfterShip Tracking, markanızı ön plana çıkaran proaktif ve otomatikleştirilmiş teslimat güncellemeleri sağlar. Tutma oranınız ve NPS otomatik pilotta büyürken uzun vadeli taşıyıcı stratejinizi optimize etmek için istisnaları müşteriler fark etmeden önce çözün ve gönderim performansı içgörüleri edinin.

Müşteri sadakatini artıran otomatik gönderi izleme araçları

 • Markalı bir deneyim sunun müşteri sadakatini artırmak için proaktif iletişim ile.

  3,2x

  markalı izleme sayfasında sipariş başına görüntüleme sayısı

  Ana Özellikler

  Markalı takip sayfası

  Kendi alanınızda, kendi ekosisteminizde bir izleme sayfasıyla müşterilerinizi web sitenize geri getirin. Sorunsuz bir alıcı yolculuğu için kendi marka varlıklarınızla şekillendirin.

  Kural tabanlı bildirimler

  Sipariş durumları güncellendiğinde gerçek zamanlı bildirimlerle müşteri kaygısını azaltın ve beklenti oluşturun. Özelleştirilebilir şablonlarla otomatik iletişim akışları oluşturun.

  Esnek mesajlaşma kanalları

  E-posta, SMS, WhatsApp ve Facebook gibi müşterinin tercih ettiği kanallar aracılığıyla kişiselleştirilmiş bildirimler gönderin. Birden çok temas noktasında olumlu etkileşimlerle müşterileri memnun edin.

  Shipping geri bildirim toplama

  Talihsiz teslimat deneyimlerini proaktif olarak ele alın ve düzeltin. Müşterilerin, sosyal medyadaki hayal kırıklıklarını tırmandırmadan önce, doğru zamanda geri bildirimde bulunmalarına izin verin.

  Çoklu dil desteği

  Markalı takip sayfalarında ve bildirimlerde otomatik olarak tercüme edilen gönderi güncellemeleri ile yeni bölgelere hızla genişleyin. Her ülkedeki müşterilerinize ana dil deneyimi sunun.

  Ürün önerileri

  İzleme sayfalarında ve bildirimlerinde ürün önerileriyle çapraz satış yaparak artan gelir elde edin. Ürünleri kendiniz seçin veya yapay zekamızın ilgili seçenekler sunmasına izin verin.

 • Ana Özellikler

  Gönderi görünürlüğü panosu

  Tüm gönderilerinizi tek bir merkezi portalda görün ve duruma, varış noktasına, taşıyıcıya ve daha fazlasına göre filtreleyin. Teslimat istisnalarını çözmek, müşterilere güven vermek ve WISMO sorgularını azaltmak için içgörüleri kullanın.

  Standartlaştırılmış gönderi durumları

  Tüm gönderilerinizin teslimat durumlarını küresel ölçekte düzenleyin. Gönderileri dünya çapında 1.000'den fazla taşıyıcıda 7 teslimat durumuna ve 33 alt duruma göre otomatik olarak kategorilere ayırın.

  Normalleştirilmiş operatör verileri

  Farklı taşıyıcılardan gelen izleme verilerini farklı biçimlerde bir araya getirin ve karşılaştırın. Otomatik normalleştirme sayesinde tüm taşıyıcılarda veri toplama, temizleme ve analiz etmede zaman kazanın.

  Gerçek zamanlı izleme

  Tüm operatörlerinizden anında ve otomatik durum güncellemeleri alın. Müşterilerinizi her zaman en son güncellemelerden haberdar edin ve durumları manuel olarak almaya gerek kalmadan destek temsilcisi zamanından tasarruf edin.

  Taşıyıcı otomatik algılama

  Takip numaraları taşıyıcıyla eşleşmediğinde gönderi durumlarında hatalardan kaçının. AfterShip'nin yapay zekası, doğru taşıyıcıyı tespit etmek ve gönderi takip durumunu güncellemek için takip numaralarını çapraz kontrol eder.

 • Ana Özellikler

  Zamanında rapor

  Uzun vadeli bağlılığı artırmak için zamanında teslimat oranınızı artırın. SLA'larını karşılama olasılığı en düşük olan taşıyıcıları (ve onların rotalarını ve konumlarını) belirlemek için zamanında raporunu kullanın.

  Taşıma süresi raporu

  Daha uzun teslimatların nerede ve ne zaman gerçekleştiğini anlamak için teslimat taşıma süresi performansınızı derinlemesine inceleyin. Taşıma sürenizi taşıyıcıya, hizmet türüne, bölgeye ve diğer parametrelere göre analiz edin.

  İstisna raporu

  Hangi taşıyıcıların ve teslimat rotalarının daha az istisnaya ve başarısız teslimat girişimine sahip olduğunu izleyin. Daha iyi teslimat performansı elde etmek için son mil stratejinizi ve taşıyıcı seçimlerinizi ayarlamak için verileri kullanın.

  Müşteri etkileşimi raporu

  Müşterilerinizin satın alma sonrası deneyiminizin hangi bölümleriyle etkileşime geçtiğini ortaya çıkarın, ardından daha fazla tıklama ve gelir elde etmek için gerekli ayarlamaları yapın. İzleme sayfası ziyaretleri, TO ve gönderim incelemeleri dahil tüm verileri alın.

  Taşıyıcı veri gölü

  Taşıyıcılar genelinde geçmiş gönderi performansını analiz etmek, müşteri deneyiminin iyileştirilmesi için çok önemlidir. 3 yıla kadar geçmiş teslimat istisnalarını ve taşıyıcı veri raporlarını takip edin.

arrow_left
arrow_right

Eksiksiz bütünleşme

1,035 taşıyıcıları

K üresel taşıyıcılar, posta hizmetleri, son mil teslimat kuryeleri, 3PL'ler, nakliye komisyoncuları, LTL taşıyıcıları ve yerel teslimat hizmetleri de dahil olmak üzere başlıca taşıyıcı yan kuruluşlar ağımızdan yararlanın.

40 platform

Shopify, NetSuite, Salesforce Cloud Commerce, Magento, Klaviyo, Zendesk ve Attentive gibi büyük e-Ticaret platformları ve uygulamalarıyla yerel entegrasyonlarımıza kolayca bağlanın.

Tracking API ve web kancası

Kolay mühendislik için tasarlanmıştır. Dünya çapında 1.000'den fazla taşıyıcıyla gönderi izleme entegrasyonlarında zaman kazanmak için en güçlü çoklu taşıyıcı izleme API'lerini ve web kancalarını edinin.

AfterShip Tracking müşterileri geliri ve elde tutmayı nasıl artırır?

İşletmeniz için mükemmel planı seçin

 • Essentials

  Key features and integrations

  from

  $11

  /mo

  Features

  • Kapsamlı e-Ticaret entegrasyonlar
  • ile entegrasyon taşıyıcılar
  • Özelleştirilebilir izleme sayfası
  • Email bildirimleri
  • SMS bildirimleri
  • Gönderi görünürlüğü ve temel analitik
 • Pro

  Advanced tools to do more

  from

  $119

  /mo

  Features

  • Tracking API ve web kancası
  • Klaviyo ve Özenli entegrasyonlar
  • Müşteri geri bildirim anketi
  • Birden çok izleme sayfası
  • Çok dilli izleme sayfaları
  • Ürün önerileri widget'ı
 • Premium

  Powerful AI and analytics

  from

  $239

  /mo

  Features

  • Gelişmiş e-posta bildirim tetikleyicileri
  • AI Predictive tahmini teslimat tarihleri
  • Taşıyıcı otomatik düzeltme
  • Zamanında ve nakliye süresi raporları
  • AfterShip markasını kaldırın
  • İzleme sayfaları için özel alan
 • Enterprise

  A customized plan built to scale

  Custom

  Features

  • Özel platform entegrasyonları
  • Enterprise çoklu oturum açma (SSO)
  • Özel API hız sınırı
  • AI Öngörü Hataları API'sı
Background

Olağanüstü hizmet için G2.com tarafından tanındı

users-love-usmomentum-leaderleader

AfterShip hakkında daha fazla bilgi edinin

The Who, What, and Where of Online Shopping in 2022.png

eKitap

2022'de Çevrimiçi Shopping'nin Kim, Ne ve Nerede Olduğu

2022.09

Buying Green_ A Primer on Shopper’s Sustainability Preferences.png

eKitap

Green Satın Alma: Müşterinin Sürdürülebilirlik Tercihleri Üzerine Bir Başlangıç

2022.09

7 Tips for Reducing Shipping Costs for E-Commerce Business.png

eKitap

E-Ticaret İşletmeleri İçin Shipping Maliyetlerini Düşürmek İçin 7 İpucu

2022.09

Sadece 30 dakikada başlayın

AfterShip'nin müşteri yolculuğunuzu nasıl değiştirebileceğini görmek için satın alma sonrası uzmanlarımızla bağlantı kurun.

Demo rezervasyonu yapın
Sadece 30 dakikada başlayın

Yazılımımızla tüm satın alma sonrası deneyimi geliştirin