Background
aftership protection

Protection

Shipping koruma yazılımı

Kaybedilen geliri yakalayan, müşteri memnuniyetini artıran ve talep işlemlerini optimize eden birinci sınıf nakliye koruması.

Demo rezervasyonu yapın

Tarafından desteklenmektedir

insureshield logo

Dünyanın en büyük markaları tarafından güvenilen

procreator ux design studio vzjjpuksk unsplash

Alışveriş yapanlar nakliye olayları için daha hızlı çözümler istiyor

Kayıp, çalıntı ve hasarlı paketlerin artmasıyla birlikte, nakliye sigortası yeni bir kavram değildir. Ne yazık ki, hak talebinde bulunma söz konusu olduğunda, çoğu zaman anlaşmazlıklar, uzun süren işlemler ve bitmeyen bekleme süreleri ile sonuçlanır.

InsureShield® tarafından desteklenen AfterShip Protection daha iyi kapsam, hızlı çözünürlük ve esnek süreç yönetimi sunar. Eklentiyi mağazanızdan satın aldıklarında müşterilere sunun ve müşterileriniz gönül rahatlığı yaşarken işletmenizi gereksiz mali kayıplardan kurtarabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini artıran paket koruması

 • Bir hızlı yanıt süreci oluşturun ve müşteri kaybını azaltmak için tam kapsam sağlayın.

  %95

  yüksek iddia-başarı oranı

  Ana Özellikler

  Yüksek iddia-başarı oranı

  Tanınmış bir sigorta sağlayıcıyla iş birliği yapın ve paketleri kaybolduğunda, hasar gördüğünde veya veranda korsanlığı yaptığında müşterilere daha iyi deneyimler sunun. InsureShield'ın verileri, taleplerin %95'inin onaylandığını gösteriyor.

  Hızlı talep onayı

  Müşterileri talep onaylarını bekletmeyin. AfterShip Protection, güvenilir nakliye sigortası sağlayıcısı olarak InsureShield'ı kullanıyor. Talepleri, sunulduktan sonraki 4 gün içinde (ortalama olarak) onaylanır.

  Tam değerli kapsam

  Değiştirilen öğelerin nakliyesini hızlandırma ihtiyacı göz önüne alındığında, ortaya çıkan tüm maliyetleri telafi edin. AfterShip, artan yeniden nakliye maliyetlerini telafi etmek için ürün listesi değerinin %20'sine kadar ödeme yapacaktır.

  küresel kapsam

  Müşterilerinizin gönderilerini onlar dünya çapında uçarken, yelken açarken veya yolculuk yaparken koruyun. Hem yurtiçi hem de uluslararası gönderiler, her yerden her yere karşılanır.

  Taşıyıcılar arası kapsama

  Gönderiyi kiminle yaptığınız konusunda endişelenmeyin, tüm müşteri teslimatları sigorta kapsamındadır. Herhangi bir ambalajda, herhangi bir taşıyıcıyla, herhangi bir şeritte taşınan malların tümü korunabilir.

  Polis raporuna gerek yok

  Müşterilerinizle güvene dayalı bir ilişki kurun. Sundurma korsanlığına yönelik koruma taleplerinin çözülmesi için bir polis raporu gerektirmeyeceği konusunda onlara güvence verin.

 • Ana Özellikler

  Sepette veya kasada Protection

  Müşterilerin kendi alışveriş deneyimlerinin kontrolünü ellerine almalarını sağlayın. Alışveriş sepetinde veya kasada tek tıklamayla korumayı etkinleştirerek siparişlerini korumaları için onlara her fırsatı verin.

  uygun fiyatlar

  Erişilebilir fiyatlarla sigorta kapsamını seçmeleri için müşterilerinizi cezbedin. Kapsamımız, korunan değerin yalnızca yaklaşık %1,5'ine mal oluyor ve bu da onu çoğu siparişte kolay bir seçenek haline getiriyor.

  Self servis çözüm merkezi

  Müşterilere talepte bulunabilecekleri basit ve kullanımı kolay bir portal sağlayın. Sorun türünü seçmelerine, destekleyici belgeleri yüklemelerine ve tercih edilen bir çözüm yöntemi seçmelerine izin verin.

  otomatik çözümler

  Talep sürecinin herhangi bir noktasında otomatik olarak değişim veya geri ödeme göndererek endişeli müşterileri hızla telafi edin. Gönderim, onay veya ödeme makbuzunda bir çözümü tetikleyin.

 • Ana Özellikler

  Talep yönetimi portalı

  Kapsamınızı ve müşteri taleplerinizi doğrudan tek bir merkezi portal üzerinden yönetin. Uygun çözümleri hızlı ve kolay bir şekilde uygulamak için talep durumunu görüntüleyin.

  Manuel veya otomatik gönderim

  Müşteri taleplerinin kontrolünü elinize alın. Müşteri taleplerini yakalayıp iyileştirerek talep başarı oranını artırın veya doğrudan sigortacıya gitmelerine izin vererek zamandan tasarruf edin.

  Talep durumu bildirimleri

  Tüm iddialarınız için en son bilgilerle destek temsilcilerinizi güncel tutun. Bir hak talebinin reddedilmesi veya onaylanması veya başka belgelerin gerekip gerekmediği dahil olmak üzere güncellemeler için e-posta bildirimleri alın.

arrow_left
arrow_right

Eksiksiz bütünleşme

Çoklu platform entegrasyonları

Uzun geliştirme gerektirmeden Shopify ve Shopify Plus gibi platformlarla sorunsuz bir şekilde entegre edin ve manuel veri girişini ortadan kaldırın. Tek tıklamayla Shopify işletmeniz için koruma elde edin.

Protection YANGIN

Kolay mühendislik için tasarlanmıştır. Protection API'yi mevcut teknoloji yığınınızla entegre etmekten çekinmeyin ve ilgili verileri kendi sisteminize otomatik olarak çıkarın.

İşletmenize özel özelleştirilmiş fiyatlandırma

Enterprise

Siparişleri kayıplara karşı sigortalayın

Gelenek

Sizin için mağazada neler var:

Features

 • Enterprise HDS'si
 • Özel hesap yöneticisi
 • Üç aylık hesap incelemeleri

Features

 • Özel entegrasyon
 • Özel API hız sınırı

AfterShip Protection ile ne kadar tasarruf edeceğinizi görün

Sigorta sağlayıcı karşılaştırması

GÜÇ KAYNAĞI

UPS/FedEx

AfterShip Protection

200 dolarlık bir paket için

2,45 dolar ödersiniz

3,00 $ ödersiniz

Müşteri 2-3 $ öder

komisyon

-

-

primin %10'u

Talep zorluğu

Karmaşık

Karmaşık

Kolay

ödeme alın

Haftalar

Haftalar

gün

desteklenen operatörler

Sahip olmak

Sahip olmak

Herşey

Tasarruf hesaplayıcısı

$100

5,000

Save up to

$4,000 USD / year

Background

Olağanüstü hizmet için G2.com tarafından tanındı

users-love-usmomentum-leaderleader

AfterShip hakkında daha fazla bilgi edinin

The Who, What, and Where of Online Shopping in 2022.png

eKitap

2022'de Çevrimiçi Shopping'nin Kim, Ne ve Nerede Olduğu

2022.09

Buying Green_ A Primer on Shopper’s Sustainability Preferences.png

eKitap

Green Satın Alma: Mü şterinin Sürdürülebilirlik Tercihleri Üzerine Bir Başlangıç

2022.09

7 Tips for Reducing Shipping Costs for E-Commerce Business.png

eKitap

E-Ticaret İşletmeleri İçin Shipping Maliyetlerini Düşürmek İçin 7 İpucu

2022.09

Sadece 30 dakikada başlayın

AfterShip'nin müşteri yolculuğunuzu nasıl değiştirebileceğini görmek için satın alma sonrası uzmanlarımızla bağlantı kurun.

Demo rezervasyonu yapın
Sadece 30 dakikada başlayın

Yazılımımızla tüm satın alma sonrası deneyimi geliştirin