Background
aftership

EDD

Tahmini teslimat tahmin yazılımı

Dönüşüm sağlayan, müşterilerin beklentilerini belirleyen ve gönül rahatlığı sunan yapay zeka destekli nakliye süresi tahminleri.

Demo rezervasyonu yapın

Dünyanın en büyük markaları tarafından güvenilen

young manual worker unloading cardboard boxes from delivery van

Doğru teslimat tahminleri alışveriş yapanların güvenini kazanır

Müşterileriniz doğru teslimat tahminleri için çaresiz. Şu anda müşterilerinizin aldığı tahminler, nakliye sırasında değişen faktörleri ve başarısız teslimat girişimlerine yol açan diğer gerçek dünya koşullarını yansıtmamaktadır. AI teknolojisi ile desteklenen AfterShip EDD, müşterilerinizle proaktif bir şekilde etkileşim kurar ve EDD'leri endüstri seviyesinden daha yüksek doğrulukla sağlar. Sonuç, daha başarılı teslimatlar ve artan müşteri güvenidir.

Müşterilerin güvenebileceği doğru teslimat tahminleri

 • Satın almayı teşvik etmek için PDP'lerde ve ödeme sayfasında doğru bir EDD sunun.

  %75

  PDP'den etkilenen satın alma kararlarının

  Ana Özellikler

  Ürün açıklama sayfasındaki EDD

  Müşterilere aradıkları ürünün tam olarak ne zaman kapılarına ulaşacağını göstererek dönüşümü artırın. Sabit bir tarih, alışveriş yapanlara "satın al"ı tıklama güvenini verir.

  ödeme sayfasında EDD

  Müşterilerin farklı gönderim yöntemleri için teslimat sürelerini karşılaştırmasını kolaylaştırın. Nihai bir teslimat tahmini, kararsız müşterileri hattın üzerinden itebilir.

  Belirli bir tarihi veya aralığı görüntüleyin

  Müşteriler paketlerini teslim alma planları yaparken belirli bir tahmin tarihi ile başarılı teslimat girişimlerini artırın. Alternatif olarak, fazla söz vermekten kaçınmak için EDD'leri bir tarih aralığı olarak ayarlayın.

 • Ana Özellikler

  Gelişmiş algoritma

  Taşıyıcıların kendilerinden daha yüksek doğrulukta EDD'ler sunun. Yapay zeka, depo işlem süresini hesaba katar ve 4,4 milyardan fazla sevkiyattan elde edilen verilerle eğitilir.

  Sokak düzeyinde tahmin

  Her müşteri için son derece doğru tahminler sağlayın. Alışveriş yapanları ürün sayfalarına posta kodlarını girmeye davet edin ve onlara hedef şehre ve deponuza göre hesaplanan bir EDD gösterin.

  Dinamik güncellemeler

  Kendinizi ve müşterilerinize her zaman güncel tahminler sunun. Makine öğrenimi algoritmaları, bir gönderinin ne zaman varacağını belirlemek için tatiller, hava durumu ve trafik gibi faktörleri hesaba katar.

  Taşıyıcı hizmet türü eşleme

  Hangi operatörle çalışırsanız çalışın doğru tahminler sağlayın. Farklı taşıyıcılarınız için kurallar belirleyin ve EDD'leri çeşitli nakliye yöntemleri ve yolları arasında ayırt edin.

  SKU tabanlı EDD kuralları

  Tüm ürünlerde EDD doğruluğunu koruyun. Ürünler ekstra süre gerektirdiğinde veya farklı teslim alma tarihlerine sahip bölgelerde satış yaparken farklı SKU tabanlı kurallar belirleyin.

 • Ana Özellikler

  Yüksek sevkiyat kapsamı

  Tüm gönderilerde neredeyse tüm müşteriler için tahmini teslimat tarihlerini alın. AfterShip EDD, teslimatların %96'sını karşılarken, çoğu taşıyıcı tipik olarak %50'den daha azına ilişkin tahminler sunar.

  EDD değişiklikleriyle ilgili bildirimler

  Teslim tarihleri değiştiğinde müşterilerinizi karanlıkta bırakmayın. Herhangi bir gecikme veya güncelleme olduğu gibi ve ne zaman olursa olsun onları bilgilendirerek satın alma sonrası deneyimini iyileştirin.

  Zamanında performans panosu

  Yararlı bilgiler edinin ve müşteri deneyimini iyileştirin. AfterShip Tracking içindeki farklı taşıyıcıların EDD'lerini ve zamanında performanslarını karşılaştırın.

  Standartlaştırılmış zamanında durumları

  Zamanında, Trend Zamanında, Gecikmiş, Geç ve Trendde Geç dahil olmak üzere 5 standart durumla farklı taşıyıcıların performansını hızla ölçün ve karşılaştırın.

arrow_left
arrow_right

Eksiksiz bütünleşme

Shopify ve Shopify Plus

Uzun kodlara veya bir geliştirici ordusuna gerek yok. İş ihtiyaçlarınızı desteklemek için EDD widget'larını Shopify sayfalarınıza tek tıklamayla entegre edin ve dağıtın.

EDD API'sı

Kolay mühendislik için tasarlanmıştır. EDD API'yi mevcut teknoloji yığınınızla entegre edin ve bilinçli kararlar almak için ilgili verileri kendi sisteminize otomatik olarak çıkarın.

Başlıca taşıyıcılar

Sizi çoğu taşıyıcıyla koruduk. EDD'umuz, büyük taşıyıcı hizmetlerinden gelen geçmiş izleme verilerini sektör lideri doğrulukla analiz etmek için yapay zekayı kullanır.

AfterShip EDD, alışveriş yapanları ve servis ekiplerini nasıl mutlu ediyor?

Sevkiyat bildirimlerinde EDD

Güncelleme bildirimlerinde gönderilerinin en son EDD'sini göstererek müşterileri döngüden haberdar edin. Onlara zamanlarını bir teslimat etrafında planlama özgürlüğü sunun.

İşletmenize özel özelleştirilmiş fiyatlandırma

Enterprise

Gelenek

Özellikleri

Features

 • EDD'yi herhangi bir yere yerleştirin
 • Sokak düzeyinde doğruluk
 • Dinamik güncellemeler

Features

 • Taşıyıcı hizmet türü eşlemesi
 • SKU tabanlı gönderim kuralları
 • Widget ve API entegrasyonları
Background

Olağanüstü hizmet için G2.com tarafından tanındı

users-love-usmomentum-leaderleader

AfterShip hakkında daha fazla bilgi edinin

The Who, What, and Where of Online Shopping in 2022.png

eKitap

2022'de Çevrimiçi Shopping'nin Kim, Ne ve Nerede Olduğu

2022.09

Buying Green_ A Primer on Shopper’s Sustainability Preferences.png

eKitap

Green Satın Alma: Müşterinin Sürdürülebilirlik Tercihleri Üzerine Bir Başlangıç

2022.09

7 Tips for Reducing Shipping Costs for E-Commerce Business.png

eKitap

E-Ticaret İşletmeleri İçin Shipping Maliyetlerini Düşürmek İçin 7 İpucu

2022.09

Sadece 30 dakikada başlayın

AfterShip'nin müşteri yolculuğunuzu nasıl değiştirebileceğini görmek için satın alma sonrası uzmanlarımızla bağlantı kurun.

Demo rezervasyonu yapın
Sadece 30 dakikada başlayın

Yazılımımızla tüm satın alma sonrası deneyimi geliştirin