Věříme v otevřenější a integrovanější ekosystém eCommerce, kde maloobchodníci, partneři a vývojáři spolupracují na lepším zážitku z nakupování.
Teddy Chan
TEDDY CHAN

Spoluzakladatel, Automizely

Globálně distribuovaný tým. Důvěryhodný těmi nejlepšími v oboru.

6+ billion
Zásilky zpracovávány ročně
400+
Zaměstnanci
900+
Přepravní partneři
100,000+
Zákazníci

Říkáme si A-Geeks

Buďte geek, ne robot

Buďte geek, ne robot

I když jsme nadšení pro technologie, open-source a nástroje pro automatizaci budov, věříme, že rychlé dodání funkcí cenných pro naše zákazníky je mnohem důležitější než honba za dokonalostí.

Vybudujte udržitelné podnikání

Vybudujte udržitelné podnikání

Úspěch měříme podle toho, jakou hodnotu přinášíme našim zákazníkům a partnerům, ne podle toho, kolik vyděláme peněz. Věříme, že můžeme dosáhnout dlouhodobého úspěchu tím, že pomůžeme našim zákazníkům a partnerům růst společně.

Přijměte nejednoznačnost

Přijměte nejednoznačnost

Život je jako Minecraft. Nikdy se nedozvíme, co bude dál. Přijímáme změny a každou výzvu vnímáme jako příležitost k růstu. Rozhodli jsme se převzít odpovědnost, riskovat a dostat se za hranice.

Mířit vysoko a výš

Mířit vysoko a výš

Nikdy se nespokojíme s málem, usilujeme o to nejlepší, abychom se mohli zlepšit v tom, co děláme. Vystupujeme ze své komfortní zóny a troufáme si stanovit si náročnější cíle, i když si ostatní myslí, že jich nelze dosáhnout.

Důvěřuje 10 000 maloobchodníkům a stále přibývají

AfterShip spouští rozhraní API pro sledování zásilek, poskytuje poprodejní pravomoci ve stylu Amazon každému online obchodníkovi
techcrunch logo
aftership img tnw
aftership img forbes
aftership img techinasia
aftership img business insider

Vytvořte prvotřídní zážitek po nákupu